Teraz jest Twój Czas. Gdzie jesteś? Gdzie chcesz dojść? Jaką drogą pójdziesz?

Zapraszam Cię na spotkania indywidualne (coaching), które pomogą ci odkryć twoje możliwości oraz świadomie wykorzystać je do realizacji twoich zamierzonych celów. Nauczysz się jak zaplanować zmiany, jak formułować i osiągać cele, jak zmienić sposób myślenia, by osiągnąć lepszą jakość życia.

Czym tak naprawde jest coaching...

„Coach jest kimś, kto mówi ci, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć — po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być.” - Tom Landry

Dowiedz się, jak zrobić PIERWSZY KROK...

Jeśli poszukujesz nowych rozwiązań w swoim życiu i jesteś zdecydowany postawić pierwszy krok ku zmianom to przyjdź i dowiedz się jak tego dokonać. Rozwój zaczyna się wtedy gdy bierzemy za siebie odpowiedzialność, a każda podróż musi mieć swój początek. Spotkania indywidualne trwają godzinę.

„Celem coacha jest praca nad tym, abyś rozwinął cały swój potencjał – tak, jak go sam zdefiniujesz.” - Jenny Roger

Cytat dla ciebie

„Pamiętaj, że wszystko co uczynisz w swoim życiu zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego co robisz.” - P.Coelho

Umów się na wizytę >>>

 

Czy ten ptak żyje?
Pewien młody człowiek kończył właśnie soją naukę i wkrótce miał stać się nauczycielem. Jak wszyscy dobrzy uczniowie chciał rzucić wyzwanie swojemu nauczycielowi oraz rozwinąć własny sposób myślenia. Schwytał więc ptaka i z tym ptakiem w ręku poszedł do swojego mistrza.
- Nauczycielu, czy ten ptak jest żywy czy martwy?
Jego plan był następujący: jeśli nauczyciel powie, że jest martwy, otworzy rękę, a wtedy ptak odleci. Jeśli natomiast odpowie, że żywy, zgniecie ptaka w palcach. Tak czy inaczej, bez względu na odpowiedź nauczyciel będzie w błędzie.
- Czy ten ptak jest żywy, czy martwy? - nalegał młody człowiek.
- Mój drogi uczniu, to zależy tylko od ciebie - brzmiała odpowiedź.

II
Ptak mieszkał w klatce od bardzo dawna. Często spoglądał pomiędzy prętami na łąki i drzewa daleko za oknem. Widział inne ptaki latające wolno w przestworzach i zastanawiał się często, jak by to było poczuć słońce na grzbiecie, wiatr w piórach, nurkować, wzbijać się i łapać komary w locie. Kiedy ptak myślał o tych wszystkich rzeczach, czuł, jak mu serce bije z podniecenia. Prostował się na żerdzi i głęboko wdychał powietrze do ptasiego brzuszka, czując dreszcz możliwości. Od czasu do czasu inny ptak lądował na parapecie, odpoczywając w podróży, i wpatrywał się w ptaka w klatce. Przybysz przekrzywiał łepek, jak gdyby sam siebie pytał zadziwiony, jak to możliwe. Ptak w klatce. Niepojęte! W takich momentach ptak w klatce czuł się najbardziej nieszczęśliwy. Jego małe ramionka opadły, czuł gulę w gardle i ciężar w sercu.
Pewnego dnia właściciel ptaka przypadkowo zostawił otwarte drzwiczki od klatki. Ptak wyjrzał przez nie. Ujrzał nurkujące i szybujące na zewnątrz ptaki, ze słońcem na grzbietach i wiatrem w piórach i poczuł ekscytację. Ptak z klatki zauważył że okno jest otwarte, i wtedy jego serce przyspieszyło jeszcze bardziej. Zaczął się zastanawiać nad możliwościami.
Zastanawiał się aż do zachodu słońca, kiedy wrócił właściciel i zamknął drzwiczki od klatki.
A Ty odważysz się?

1. Jest czwarta po południu, mężczyzna wychodzi do ogrodu, świeci słońce, śpiewają ptaki. Nagle mężczyzna pada. Co się stało?

2. Dwóch mężczyzn patrzy do środka stalowej rury o długości 3 metrów i średnicy 2 metrów, ale siebie nie widzą. W środku nie ma żadnej przeszkody, jest dzień, obaj mają świetny wzrok i żadnej opaski na oczy. Jak to możliwe?

3. Jaki wyraz pisze się zawsze błędnie?