Teraz jest Twój Czas. Gdzie jesteś? Gdzie chcesz dojść? Jaką drogą pójdziesz?

Zapraszam Cię na spotkania indywidualne (coaching), które pomogą ci odkryć twoje możliwości oraz świadomie wykorzystać je do realizacji twoich zamierzonych celów. Nauczysz się jak zaplanować zmiany, jak formułować i osiągać cele, jak zmienić sposób myślenia, by osiągnąć lepszą jakość życia.

pomoc psychologiczna

„Coach jest kimś, kto mówi ci, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć — po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być.” - Tom Landry

Dowiedz się, jak zrobić PIERWSZY KROK...

Jeśli poszukujesz nowych rozwiązań w swoim życiu i jesteś zdecydowany postawić pierwszy krok ku zmianom to przyjdź i dowiedz się jak tego dokonać. Rozwój zaczyna się wtedy gdy bierzemy za siebie odpowiedzialność, a każda podróż musi mieć swój początek. Spotkania indywidualne trwają godzinę.

„Celem coacha jest praca nad tym, abyś rozwinął cały swój potencjał – tak, jak go sam zdefiniujesz.” - Jenny Roger

Akademia Skutecznego Działania
„Poza schematem”
mgr Renata Kostecka

NIP: 7471598472
Regon: 160022641

Tel. 601 170 62
e-mail: psycholog.kostecka@gmail.com

Umów się na wizytę: Wrocław, Oława, Brzeg

Oława, ul. 1 Maja 26a

Opinie o mnie:

 

Pani Renata to szczera, pomocna, zdecydowana osoba. Potrafi rozmawiać i słuchać. Cieszę się, że ją spotkałam :-)”

Krystyna

Witam, Dzięki jej wsparciu po rozwodzie stanąłem na własnych nogach i choć bywało ciężko, uważam, że warto było skorzystać z jej konsultacji. Jedno czy dwa spotkania w moim przypadku to było za mało. Każdy człowiek jest inny, każdy inaczej przeżywa rozłąkę. Z czystym sumieniem polecam Panią Renatę.

Adam

 

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 18.00

 

Umów się na wizytę >>>

Szanujemy nasz czas oraz czas naszych klientów, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny przed przyjazdem do naszej Firmy celem uzgodnienia godziny.