Teraz jest Twój Czas. Gdzie jesteś? Gdzie chcesz dojść? Jaką drogą pójdziesz?

Zapraszam Cię na spotkania indywidualne (coaching), które pomogą ci odkryć twoje możliwości oraz świadomie wykorzystać je do realizacji twoich zamierzonych celów. Nauczysz się jak zaplanować zmiany, jak formułować i osiągać cele, jak zmienić sposób myślenia, by osiągnąć lepszą jakość życia.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

„Coach jest kimś, kto mówi ci, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć — po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być.” - Tom Landry

Dowiedz się, jak zrobić PIERWSZY KROK...

Jeśli poszukujesz nowych rozwiązań w swoim życiu i jesteś zdecydowany postawić pierwszy krok ku zmianom to przyjdź i dowiedz się jak tego dokonać. Rozwój zaczyna się wtedy gdy bierzemy za siebie odpowiedzialność, a każda podróż musi mieć swój początek. Spotkania indywidualne trwają godzinę.

„Celem coacha jest praca nad tym, abyś rozwinął cały swój potencjał – tak, jak go sam zdefiniujesz.” - Jenny Roger

Cytat dla ciebie

„Pewność siebie pochodzi z bycia przygotowanym” - John Wooden

Umów się na wizytę >>>

 

Nazywam się Renata Kostecka. Jestem magistrem psychologii i pedagogiki, trenerem (coachem) umiejętności miękkich, praktykiem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, popularyzatorem wiedzy z zakresu psychologii. Bogate doświadczenie zawodowe uzyskałam pracując i odbywając staże w poradni, sądzie rejonowym, szkole wyższej, instytucjach i placówkach związanych z udzielaniem wsparcia psychologicznego i zawodowego. Wiedzę i umiejętności zdobyłam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i we Wrocławiu. Jestem pasjonatką, rozwój jest moim codziennym celem.

Doświadczenie zawodowe rozpoczęłam podczas studiów, gdzie pracując jako wolontariusz współtworzyłam świetlicę socjoterapeutyczną dla dzieci i młodzieży. Po ukończeniu studiów rozpoczęłam pracę w Pracowni Psychologicznej Krakowskiego Okręgu Wojskowego. Następnie pracowałam jako wykładowca  ze studentami w szkole wyższej prowadząc zajęcia dotyczące poradnictwa rodzinnego i zawodowego. Współtworzyłam wtedy drugą świetlicę dla dzieci i młodzieży jako miejsce praktyk dla studentów.

W 2005r. podjęłam pierwsze kroki utworzenia Akademii Skutecznego Działania, która od 2013r. nosi nazwę „Poza schematem”. Specjalizuję się w rozwoju umiejętności osobistych i kompetencji zawodowych. Szczególne miejsce w mojej pracy zajmuje indywidualna pomoc psychologiczno-pedagogiczna. Pracuję również z rodziną. Ukończyłam szkolenia dotyczące krótkoterminowej terapii poznawczo-behawioralnej, interwencji kryzysowej, inteligencji emocjonalnej. Prowadzę treningi i warsztaty psychologiczne z umiejętności miękkich, rozwijania potencjału człowieka, doradztwa zawodowego.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieliłam się podczas wykładów na konferencjach, warsztatach i szkoleniach dla pedagogów, psychologów, pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej, pracowników straży pożarnej i policjantów. Realizowałam autorskie projekty wsparcia zawodowego dla kobiet chcących odnaleźć się na rynku pracy i zarejestrowanych w Urzędzie Pracy, a także w  programach unijnych dotyczących życia zawodowego i rozwoju osobistego dla osób dorosłych i młodzieży. Interesuje mnie człowiek i jego opowieść. Klienci cenią mnie za życzliwość, dyskrecję, poczucie humoru.  Razem możemy pokonać również twoje problemy.

ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z MOJEJ OFERTY.