Teraz jest Twój Czas. Gdzie jesteś? Gdzie chcesz dojść? Jaką drogą pójdziesz?

Zapraszam Cię na spotkania indywidualne (coaching), które pomogą ci odkryć twoje możliwości oraz świadomie wykorzystać je do realizacji twoich zamierzonych celów. Nauczysz się jak zaplanować zmiany, jak formułować i osiągać cele, jak zmienić sposób myślenia, by osiągnąć lepszą jakość życia.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

„Coach jest kimś, kto mówi ci, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć — po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być.” - Tom Landry

Dowiedz się, jak zrobić PIERWSZY KROK...

Jeśli poszukujesz nowych rozwiązań w swoim życiu i jesteś zdecydowany postawić pierwszy krok ku zmianom to przyjdź i dowiedz się jak tego dokonać. Rozwój zaczyna się wtedy gdy bierzemy za siebie odpowiedzialność, a każda podróż musi mieć swój początek. Spotkania indywidualne trwają godzinę.

„Celem coacha jest praca nad tym, abyś rozwinął cały swój potencjał – tak, jak go sam zdefiniujesz.” - Jenny Roger

Cytat dla ciebie

„Pewność siebie pochodzi z bycia przygotowanym” - John Wooden

Umów się na wizytę >>>

 

Nazywam się Renata Kostecka. Posiadam dyplom psychologa, jestem trenerem (coachem) umiejętności miękkich, praktykiem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, popularyzatorem wiedzy z zakresu psychologii. Pracuję z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą indywidualnie w gabinecie oraz warsztatowo. Ukończyłam Uniwersytet Humanistycznospołeczny we Wrocławiu, wydział psychologii. Jestem pasjonatką, rozwój jest moim codziennym celem. Rozwijam się w kierunku terapii poznawczo-behawioralnej. Wspieram w trudnych sytuacjach, w interwencji kryzysowej, w radzeniu sobie ze stresem, pracuję terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami neurorozwojowymi, rozwijam umiejętności społeczne, inteligencję emocjonalną. Prowadzę warsztaty dla małżeństw, rodziców, singli, kobiet.

Zapraszam do kontaktu, tel. 601 170 162