Teraz jest Twój Czas. Gdzie jesteś? Gdzie chcesz dojść? Jaką drogą pójdziesz?

Zapraszam Cię na spotkania indywidualne (coaching), które pomogą ci odkryć twoje możliwości oraz świadomie wykorzystać je do realizacji twoich zamierzonych celów. Nauczysz się jak zaplanować zmiany, jak formułować i osiągać cele, jak zmienić sposób myślenia, by osiągnąć lepszą jakość życia.

Czym tak naprawde jest coaching...

„Coach jest kimś, kto mówi ci, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć — po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być.” - Tom Landry

Dowiedz się, jak zrobić PIERWSZY KROK...

Jeśli poszukujesz nowych rozwiązań w swoim życiu i jesteś zdecydowany postawić pierwszy krok ku zmianom to przyjdź i dowiedz się jak tego dokonać. Rozwój zaczyna się wtedy gdy bierzemy za siebie odpowiedzialność, a każda podróż musi mieć swój początek. Spotkania indywidualne trwają godzinę.

„Celem coacha jest praca nad tym, abyś rozwinął cały swój potencjał – tak, jak go sam zdefiniujesz.” - Jenny Roger

Cytat dla ciebie

"Za każdym razem kiedy będziesz chciał zareagować w ten sam stary sposób, zapytaj się siebie czy chcesz być więźniem przeszłości czy pionierem przyszłości" - D.Chopra

Umów się na wizytę >>>

 

Nadszedł czas podejmowania skutecznych decyzji. Nadszedł czas zrozumienia potęgi odmowy. Gdy decyzji nie podejmiesz, stworzysz dla siebie nie wykorzystane sytuacje. Przeprowadź poniższy test, aby odkryć, jaka jest typowa dla ciebie zdolność mówienia „nie”.

Jeśli nie potrafisz odmawiać innym, zapraszasz ich do nadużywania twojej uprzejmości, decydowania o tobie za ciebie. Nadszedł czas na trening odmawiania, na naukę mówienia „nie”. Zostań swoim najlepszym przyjacielem.

W trakcie czytania następujących 21 stwierdzeń lub pytań zastanów się, jak często wypowiadasz te słowa lub im podobne. Jeśli mówisz to często, zaznacz pole „Zdecydowanie tak”. Jeżeli dane słowa wypowiadasz rzadko lub nigdy ich nie wypowiadasz, zaznacz pole „Zdecydowanie nie”. Jeżeli nie potrafisz udzielić zdecydowanej odpowiedzi, zaznacz opcję „Raczej tak” lub „Raczej nie”.
Upewnij się, ze udzieliłeś odpowiedzi na wszystkie 21 pytań.

Często wypowiadam słowa takie jak: Zdecydowanie tak Raczej tak Raczej nie Zdecydowanie nie
Nie...
Czy nie może tego zrobić ktoś inny?
Mój grafik jest obecnie napięty, spróbujmy za kilka miesięcy.
Mogę to zrobić, jeżeli nie znajdzie się nikt inny.
Moje obowiązki nie pozwalają mi teraz tego zrobić.
Nie ma mowy.
Nie, dziękuję.
Przepraszam, ale nie mogę pomóc.
Chętnie pomogę.
Czego nie rozumiesz w mojej odmowie?
Nie uważam, żebym był najlepszą osobą do tego zadania.
Prawdopodobnie mógłbym pomóc.
Moje obowiązki całkowicie nie pozwalają mi tego zrobić.
Może później.
Wcale tego nie zrobię.
Może.
Jak mogę pomoc?
Przestań. Nie rób tego.
Myślę, że podjąłem się zbyt wielu zadań.
Tak